Twój koszyk jest pusty
Zapraszamy do logowania lub rajestracji w serwisie.

Scyzoryki z nadrukiem

ListGrid
Ilość na stronie:
Sortowanie:
Brelok wielofunkcyjny Melvin 7 funkcji. Kompaktowe multinarzędzie z 7 funkcjami, latarką LED, przyciskiem do włączania i wyłączania oraz kółki....Rozmiar produktu: 3 cm x 1,6 cm
już od 17,27 zł netto
cena za 1 szt
21,24 zł z VAT

Scyzoryk to taki gadżet, który na pewno spodoba się każdemu mężczyźnie. Niezależnie od jego wieku. Scyzoryki to wielofunkcyjne narzędzia, które przydają się przy wielu okazjach. Niejeden mężczyzna chętnie zakupiłby dla siebie taki gadżet. Jeśli zatem nie wybrali Państwo jeszcze odpowiednich nośników reklamowych, na których można by nadrukować logo firmowe, zachęcamy do zainwestowania w nowoczesne reklamowe scyzoryki. Tego rodzaju narzędzia, które powinny przypaść do gustu zwłaszcza męskiej klienteli, znajdą Państwo także i w naszym asortymencie. Serdecznie zapraszamy do zakupów.

Wielofunkcyjne reklamowe scyzoryki z nadrukiem

Jedno jest pewne, scyzoryk to bardzo dobry pomysł, jeśli chcemy faktycznie sprawić przyjemność osobom obdarowanym gadżetami reklamowymi. Na rynku dostępne są bardzo różne modele scyzoryków - od stosunkowo prostych po narzędzia, które oferują naprawdę sporo funkcji. Już za kilka złotych możemy nabyć prosty, ale praktyczny scyzoryk reklamowych - znakomite rozwiązanie, gdy w grę wchodzi jakaś większa kampania reklamowa. Nawet te najprostsze scyzoryki posiadają zazwyczaj dwa ostrza różnej wielkości oraz praktyczny otwieracz do butelek. Bardziej zaawansowane modele wyposażone są często także w korkociąg, śrubokręty, nożyczki, niewielką piłę itd. Nic zatem dziwnego w tym, że tak wielu mężczyzn nie wyobraża sobie funkcjonowania bez praktycznego scyzoryka.

Nowoczesne scyzoryki reklamowe z logo firmowym

Porządne scyzoryki, zarówno proste, jak i bardziej funkcjonalne znajdą Państwo naturalnie w naszym sklepie internetowym. Wiemy, że nasi klienci mają różne potrzeby. Stosunkowo proste, a przy tym tanie scyzoryki oferujemy wszystkim, którzy planują masową akcję reklamową. Jeśli szukają Państw natomiast jakiegoś atrakcyjnego upominku reklamowego dla ważnego klienta, zachęcamy do zakupu jednego z wielofunkcyjnych markowych scyzoryków. W naszym asortymencie mogą Państwo znaleźć na chwilę obecną nawet scyzoryki, które oferują 18 funkcji. Jesteśmy przekonani, że uda nam się zaoferować Państwu atrakcyjne gadżetu w dobrej cenie. Zachęcamy do przestudiowania naszej oferty.

zamknij
Serwis używa plików cookie zgodnie z warunkami polityki prywatności. Pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki.