Twój koszyk jest pusty
Zapraszamy do logowania lub rajestracji w serwisie.

Pendrive reklamowy

ListGrid
Ilość na stronie:
Sortowanie:

Kategoria nie posiada jeszcze żadnych produktów.

Wszyscy wiemy doskonale, że gustowne upominki reklamowe, pasujące do profilu konkretnego przedsiębiorstwa to znakomity pomysł. Jeśli jednak chcemy wzbudzić zainteresowanie i sympatię klientów, warto dobrze zastanowić się nad doborem upominków. Do najatrakcyjniejszych gadżetów reklamowych należą pamięci USB reklamowe, które mogą Państwo znaleźć także w naszym asortymencie.

Pendrive reklamowy to znakomity pomysł!

Jak pokazuje praktyka, największym zainteresowaniem cieszą się te podarunki reklamowe, które mają praktyczne zastosowanie. Do takich z pewnością zaliczają się pendrivy reklamowe. Z pamięci USB korzystamy nie tylko w życiu zawodowym, ale także i prywatnym. To praktyczny sposób na bezproblemowe przenoszenie i przechowywanie ważnych danych. Jeśli zatem zależy Państwu na pozyskiwaniu nowych klientów albo utrwaleniu pozytywnych relacji z dotychczasowymi kontrahentami, zachęcamy do bliższego zapoznania się z pamięciami USB dostępnymi w naszym sklepie internetowym.

Pendrivy z nadrukami w naszej ofercie

W naszym sklepie koncentrujemy się na gadżetach reklamowych, które wyróżniają się oryginalną estetyką oraz solidnym wykonaniem. Także w przypadku dostępnych w tej chwili pendrivów producent zadbał o to, by odznaczały się one naprawdę mocną konstrukcją. Większość z oferowanych pendrivów pokryta jest warstwą gumy, posada także metalową osłonę (obrotową), która skutecznie chroni wtyk USB przez ewentualnymi uszkodzeniami mechanicznymi. Chodzi o urządzenia typu pendrive twister. Oferta obejmuje także klasyczne pendrivy z aluminium z ochroną skuwką. Zależy nam na pełnej satysfakcji klientów, dlatego też mogą Państwo zamówić u nas wybrany pendrive z nadrukiem w praktycznie dowolnym kolorze. To jeszcze nie wszystko. Aby mogli Państwo znaleźć u nas gadżety w pełni odpowiadające Państwa potrzebom, oferujemy pendrivy 2 GB, 8 GB oraz 16 GB.

Znakowanie pendrivów reklamowych

Aby pendrive reklamowy spełniał swoją rolę, powinien być odpowiednio oznakowany. Stąd też na życzenie klienta wykonamy dowolny nadruk. Oczywiście najlepszym rozwiązaniem jest logo Państwa firmy. Nie od dziś wiadomo, że podarunki reklamowe z logo to skuteczny sposób na pozytywne kształtowanie świadomości marki. Dostępne w naszym sklepie pamięci USB znakowanie są metodą grawerki laserowej, która jest wyjątkowo trwała. Decydując się na nowoczesny pendrive z grawerem mogą być Państwo całkiem pewni, że logo się nie zetrze się nawet przy intensywnym użytkowaniu pendriva. Pamięć USB reklamowa to naprawdę znakomity pomysł, gdy chcemy klientom podarować coś wartościowego.
Szeroki wybór, atrakcyjny cennik, wysoka jakość oferowanych gadżetów – tego mogą się Państwo spodziewać, podejmując decyzje o współpracy ze sklepem Arena Reklamy. Jesteśmy otwarci na Państwa propozycje, chętnie pomożemy w przygotowaniu projektu nadruku. Odpowiemy na każde nadesłane pytanie.

Pendrivy reklamowe
Ocena 4.5/5 6 ocen
Ceny już od: 23 PLN Produkty dostępne
zamknij
Serwis używa plików cookie zgodnie z warunkami polityki prywatności. Pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki.