Twój koszyk jest pusty
Zapraszamy do logowania lub rajestracji w serwisie.

Parasole reklamowe 23 calowe

ListGrid
Ilość na stronie:
Sortowanie:
2-częściowy automatyczny parasol Pinwheel 23". 23" parasol dwuczęściowy z automatycznym otwarciem. Wentylowana czasza z poliestru pongee, metalowy....Rozmiar produktu:
już od 64,77 zł netto
cena za 1 szt
79,67 zł z VAT
Automatycznie otwierany parasol Kris 23". Automatycznie otwierany parasol o średnicy 23" z metalowym stelażem, metalową ramą, uchwyt EVA, obity cz....Rozmiar produktu:
już od 21,59 zł netto
cena za 1 szt
26,56 zł z VAT
Automatycznie otwierany parasol Lucy 23". Automatycznie otwierany parasol o średnicy 23" z metalowym stelażem, metalową ramą, uchwytem obity czarn....Rozmiar produktu:
już od 21,59 zł netto
cena za 1 szt
26,56 zł z VAT
Automatycznie otwierany parasol Tonya 23". Automatycznie otwierany parasol z metalowym stelażem, metalowymi żebrami i uchwytem EVA. Pojedynczy biał....Rozmiar produktu:
już od 21,59 zł netto
cena za 1 szt
26,56 zł z VAT
Automatyczny parasol kwadratowy Neki 23,5". Kwadratowy parasol z metalowym trzpieniem, stelażem oraz drewnianą rączką. Poliester.
Materiał: Poliester.Rozmiar produktu: 102 cm x 85 cm
już od 30,23 zł netto
cena za 1 szt
37,18 zł z VAT
Parasol automatyczny Arch 23''. Objęty wzorem zastrzeżonym parasol z funkcją automatycznego otwierania. Metalowy trzpień i szkielet. Uchwyt pokryt....Rozmiar produktu: długość: 86 cm
już od 71,25 zł netto
cena za 1 szt
87,63 zł z VAT
Parasol automatyczny Barry 23''. Parasol 23" z metalowym trzpieniem, stelażem oraz plastikową rączką. Poliester.
Materiał: Poliester.Rozmiar produktu: długość: 80 cm
już od 19,43 zł netto
cena za 1 szt
23,90 zł z VAT
Parasol automatyczny Chester 23''. Objęty wzorem zastrzeżonym parasol z metalowym trzpieniem i szkieletem. Rączka pokryta czarną gumą z dopasowan....Rozmiar produktu: długość: 83,5 cm
już od 66,37 zł netto
cena za 1 szt
81,63 zł z VAT
Parasol automatyczny Lisa 23''. Parasol 23" z metalowym trzpieniem, szkieletem oraz drewnianą rączką. Poliester.
Materiał: Poliester.Rozmiar produktu: długość: 83 cm
już od 17,27 zł netto
cena za 1 szt
21,24 zł z VAT
Parasol automatyczny Spark 23". Automatyczny parasol 23''. Czasza wykonana z poliestru, do tego pokrowiec w kolorze korespondującym z barwą czaszy. ....Rozmiar produktu:
już od 56,00 zł netto
cena za 1 szt
68,88 zł z VAT
Parasol automatyczny Trias 23,5''. 12-panelowy parasol w modnej linii kolorystycznej z metalową konstrukcją i stelażem oraz plastikową rączką. P....Rozmiar produktu: długość: 80 cm
już od 39,41 zł netto
cena za 1 szt
48,47 zł z VAT
Parasol kwadratowy Square 23". Kwadratowy parasol automatyczny objęty wzorem zastrzeżonym. Baldachim parasola w barwie kontrastującej z czernią et....Rozmiar produktu: długość: 83 cm
już od 85,03 zł netto
cena za 1 szt
104,59 zł z VAT
Przejrzysty parasol automatyczny Kate 23''. Parasol 23" z metalowym trzpieniem, stelażem oraz plastikową rączką. POE.
Materiał: POE.Rozmiar produktu: długość: 83 cm
już od 23,75 zł netto
cena za 1 szt
29,21 zł z VAT
Składany w drugą stronę parasol Lima 23". Innowacyjny parasol składany w drugą stronę. Otwiera się i zamyka „na lewą stronę”, dzięki cze....Rozmiar produktu:
już od 85,03 zł netto
cena za 1 szt
104,59 zł z VAT
Sztormowy parasol automatyczny Noon 23". Automatyczny 23-calowy parasol Noon posiada wiatroodporny system dla maksymalnej elastyczności podczas burzy....Rozmiar produktu:
już od 62,61 zł netto
cena za 1 szt
77,01 zł z VAT

Osoby, które chciałyby swoim klientom podarować coś praktycznego, mogą postawić na eleganckie reklamowe parasole. Parasol to taki gadżet, który przydaje się na co dzień. Stąd też można go z powodzeniem wykorzystać jako skuteczny nośnik reklamy. Wysokiej jakości parasol to praktyczne rozwiązanie, które przydaje się w wielu sytuacjach. Funkcjonalność, niska cena, duża powierzchnia reklamowa - to wszystko powoduje, że tak wiele osób decyduje się właśnie na zakup parasoli reklamowych, gdy chodzi o prezenty dla klientów. Eleganckie parasole reklamowe w różnych kolorach i rozmiarach znajdą Państwo także w asortymencie naszego sklepu internetowego. W razie pytań pozostajemy do dyspozycji.

Parasole reklamowe 23-calowe - rozwiązanie uniwersalne

Trzeba podkreślić, że parasole reklamowe 23-calowe to bardzo dobre rozwiązanie. Tego typu gadżety reklamowe pasują praktycznie do każdej firmy, niezależnie od tego, czy się ona zajmuje. To jeden z ważniejszych argumentów za tym właśnie rozwiązaniem. Obecnie można nabyć atrakcyjne parasole reklamowe w tym rozmiarze, które produkowane są z bardzo wytrzymałych rozmiarów. Reklamowy parasol 23-calowy to znakomity podarunek reklamowy dla pań. Polecamy zwłaszcza modele automatyczne. Obecnie na rynku dostępne są parasole tego typu w wielu różnych kolorach. Interesującym rozwiązaniem są transparentne parasole, które w pełni odpowiadają aktualnym trendom modowym.

Parasole reklamowe 23-calowe - niska cena i wysoka jakość

Mamy świadomość tego, że nasi klienci zainteresowani są rozwiązaniami możliwie korzystnymi pod względem cenowym. Dlatego też możemy Państwu zaoferować parasole reklamowe 23-calowe w bardzo dobrych cenach, mimo że są to produkty naprawdę wysokiej jakości, które działają bez zarzutu. Nasza oferta obejmuje parasole funkcjonalne, praktyczne, wytrzymałe. Są to modele pasujące do każdej stylizacji, co na pewno docenią panie. Rzecz jasna na życzenie klienta możemy dokonać oznakowania wybranych parasoli. Wystarczy, że podadzą nam Państwo, jaka grafika reklamowa (np. logo lub slogan) ma sie znaleźć na zamówionych parasolach reklamowych.

zamknij
Serwis używa plików cookie zgodnie z warunkami polityki prywatności. Pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki.